ДО ВІДОМА БАГАТОДІТНИХ РОДИН, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.06.2023 15:56

Болградська міська рада повідомляє, що 6 та 7 червня з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00 год. за адресою: м. Болград, Поштова, 30 буде проводитися видача гуманітарної допомоги у вигляді харчових наборів багатодітним родинам, які зареєстровані на території Болградської громади (місто Болград, села Оксамитне, Тополине, Виноградівка, Владичень, Табаки, Залізничне).

Один харчовий набір на кожну дитину, яка корисмтується пільгою багатодітної родини.

Для отримання допомоги при собі мати:

- оригінал паспорта;

- оригінапл свідоцтва про народження;

- оригінал ідентифікаційного номера;

- оригінал свідоцтва багатодітної родини;

- документ, що підтверджує реєстрацію на території Болградської громади.

Звертаємо увагу, що харчові набори сформовані по картонних коробках, тому прохання – мати при собі пакет для їх зручного транспортування.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. № 1, 4, 11 або за телефоном 04846 4 52 78, 4 36 04