БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ МАКАЄВИМ

Дата: 07.06.2023 13:20

Вчора на щиті в рідний Болград було привезено тіло нашого земляка, Захисника України, полковника, начальника відділу цивільно-військового співробітництва ОК "Південь" Олександра Макаєва.

Життєвий путь справжнього патріота своєї Батьківщини обірвався 4 червня на 41-му році раптово та передчасно, при виконанні службових обов'язків.

В останню путь захисника провели рідні, близькі, друзі, побратими, жителі Болградської громади.

«Це не тільки біль родини, колег, це - біль усієї Болградської громади, це - біль усієї країни. Вклоняємося твоєму подвигу, Олександре, дякуємо за оборону України і всіх нас. Всією громадою сумуємо та співчуваємо родині, рідним і близьким.  Щиро вдячні батькам Героя за те, що виховали Патріота й справжнього Захисника України!», - нагоосив в своєї прощальної промові Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Також зі словами скорботи до присутніх звернулися начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура, голова  Болградської районної ради Михайло Садаклієв, побратими загиблого.

Але, як було зазначено, жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі. Світлий спомин про Олександра назавжди в наших серцях та спогадах.

Світлої дороги до рядів Ангелів-захисників Небесного війська.

Вічна слава та пам'ять тобі, Герою!