ОКСАМИТНЕ ТА ТОПОЛИНЕ: СТАЛО СВІТЛІШЕ І НА ДУШІ, І НА ВУЛИЦЯХ

Дата: 13.06.2023 12:03

У двох найменших населених пунктах Болградської громади – селах Оксамитне та Тополине – також продовжуються роботи з благоустрою.

Минулого тижня тут чудово пороботали працівники старостату, амбулаторії, бібліотеки та, звичайно ж, комунального підприємства «Горводоканал» Болградської міської ради з технікою.

Було зроблено покіс трави по вулиці Центральній в Оксамитному, на території дитячих майданчиків, прибрано сміття. А біля адміністративної будівлі старостату з'явився квітник із 135 кущиків мірабілісу та 120 петуній.

Тепер у Оксамитному світліше на душі не лише вдень, а й у вечірній час доби. Оскільки працівники Горводоканалу здійснили заміну лампочок вуличного освітлення вулицями Північна та Шкільна.

Далі буде…