ЗНОВУ В ГЛИБОКІЙ СКОРБОТІ: БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ВОЇНОМ ІГОРЕМ ЯСЬКОВИМ

Дата: 21.06.2023 15:30

Сьогодні наша громада проводжала в останню путь Героя – воїна Ігоря Яськова, захисника, який загинув від поранень, несумісних з життям, 14 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Ігорю було 43 роки.

Попрощатись з Героєм прийшли його бойові побратими, родичі, знайомі, представники влади, а також геть незнайомі люди, в чиїх серцях ця втрата відізвалась безмежним горем.

«Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Ігоря Яськова, якій був справжнім патріотом, сміливим, мудрим, хто поклав саме цінне за свободу рідної України, ставши на захист Батьківщини», - сказав в своєї прощальної промові Болградський міський голова Сергій Димитрієв.

Житель м. Болград, військовослужбовець військової частини А2613 Ігорь Олександрович Яськов – це ім’я назавжди вписане в історію Болградської громади, як і імена всіх тих, хто віддав найдорожче – життя за те, щоб кожен з нас отримав право жити.

Герої не вмирають. Це не просто слова. Їхня душа відчувається в кожному нашому подиху, в кожному стукоті серця. Вони залишаються з нами – щоб ми пам’ятали, якою ціною заплачено за кожний наш ранок, за кожний день.

Вічна пам’ять і слава Ігорю, який захищав рідну Україну і кожного з нас!