ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛВОИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 23.06.2023 10:19

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.

Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Довіра до влади починається саме з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства, особливо зараз, в ці непрості для нашої країни часи!

Бажаю вам миру, здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці, нових звершень у роботі!

А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ