Шановні споживачі!

Дата: 23.06.2023 15:29

Шановні споживачі!

Адміністрація КП «Горводоканал» повідомляє про намір здійснити корегування діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на вивіз твердих побутових відходів.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Горводоканал» інформує про намір здійснити корегування тарифів на 2023 рік.

Підприємство виконало розрахунки і подало заяву до виконкому Болградської міської ради з розрахунковими матеріалами для коригування тарифів 22.06.2023 року на послуги централізованого водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість).

Тариф на централізоване водопостачання та водовідведення згідно діючих норм становитиме:

•  централізоване водопостачання – 33,54 грн./м3 (з ПДВ);
  •  централізоване водовідведення 36,12 грн./ м3 (з ПДВ).

Тариф на  вивезення твердих побутових відходів згідно діючих норм становитиме:

• для підприємств, бюджетних установ та інших організацій всіх форм власності 244,44 грн. за 1 м3. ( з ПДВ ).
  • для житлових будинків приватного сектора (на 1 людину) за місяць 44,73грн., ( з ПДВ ).
  • для багатоквартирних будинків от2-х до 5-ти поверхів( на 1 людину)за місяць -40,82 грн.( з ПДВ )

Підставами для коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів є:

• зростання тарифів на електроенергію на 53,3% та вартості інших матеріальних ресурсів та послуг сторонніх організацій;
  • зростання вартості палива на 61,5 %;
  • зростання мінімальної зарплати на 3,1% та прожиткового мінімуму на 8,2 %.

Розрахунок тарифів здійснено відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до вимог «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: м. Болград, вул. Терещенка, 43, тел. 0937648576, з 8.00 по 17.00 годину, або за електронною адресою: bolgradvodokanal@ukr.net.

Також, просимо боржників негайно погасити заборгованість за вищевказані комунальні послуги.

З повагою, адміністрація «КП Горводоканл»