ТАБАКІВЦІ ОБУРЕНІ: ОДНІ САДЯТЬ, ІНШІ — ЛАМАЮТЬ

Дата: 26.06.2023 16:55

Сьогодні громадськість села Табаки Болградської громади була просто шокована тим, що в ніч з 24 на 25 червня невідомими особами було зламано молоді деревця кленів які були висаджені ранньою весною 2022 року. Від рук варварів постраждало близько 30 дерев!

Одні садять, інші — ламають. Досить жорстока та неприємна подія, направлена проти природи та тих людей, хто намагався зробити на найкраще довкілля!

З першого дня висадки дерева потребували неабиякої уваги та турботи. Працівники старостату піклувалися ними, як могли — влітку привозили воду для поливу. Все робили для того, аби деревця прийнялись, вкорінялись, радували око перехожих та тих, що проїжджає. Але, на жаль, не всі так шанують і люблять природу.

Верхівки молодих дерев рядочком, один за одним, впали ниць землі. Неозброєним оком видно, що це справа рук людини - безжальної та жорстокої.

Обурені та шоковані. Невже це наш рівень свідомості?

За інформацією Табаківського старостату