В БОЛГРАДІ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ ПУНКТ ПРИЙОМУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ МЕШКАНЦЯМ ХЕРСОНЩИНИ

Дата: 30.06.2023 11:33

За весь перший тиждень роботи пункту мешканці Болграда, волонтери та працівники структурних підрозділів Болградської міської ради приносили гуманітарну допомогу.

А нещодавно співробітники Спілки працівників освіти, Відділу архітектури та містобудування, Інспекції з благоустрою та Сектору інвестицій та міжнародних зв’язків Болградської міської ради закупили необхідні речі та воду для постраждалих в Херсонській області.

А саме: декілька десятків бутилів питної води, батарейки, переносні ліхтарики (на батарейках), парафінові свічки, туалетний папір, вологі серветки, зубну пасту, зубні щітки, засоби жіночої гігієни. Тобто саме ті речі, на які вкрай потребують постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС мешканці Херсонщини.

Все це було передано до пункту прийому гуманітарної допомоги постраждалим, який знаходиться за адресою: Болград, вул. Інзовська, 170, каб. № 107 (поряд з їдальнею) колишнього Будинку офіцерів.

Графік роботи пункту: з 09.00 до 12.00 год, кожного дня, крім суботи та неділі.

Звичайно це не вирішить проблем людей, які внаслідок російської агресії втратили майно, будинки, гроші, але на деякий час допоможе людям у скрутному становищі.

Якщо такої хоч і не великої допомоги буде більше, то це значно спростить життя людей які постраждали від повені. Однієї проблеми в їх житті буде менше.

Закликаємо приєднатися до сбіру допомоги всіх небайдужих мешканців Болградської громади.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 096 326 01 83 (Тетяна)

04846 4 12 59, 04846 4 17 25 (Болградська міська рада)