Робоча група з питань легалізації продовжує свою роботу

Дата: 03.07.2023 16:32

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжує свою роботу.

30 червня 2023 року в залі засідань Болградської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи, на якому були обговорені наступні питання: розгляд листа Болградської РВА щодо рівня середньої заробітної плати за січень-березень 2023 року, підсумки роботи групи щодо проведення ряду виїзних засідань за червень 2023р. за участю членів групи та подальша організація роботи. В червні 2023р. було проведено 4 виїзних засідання, комісія відвідала 36 суб’єктів господарювання, 18 з яких здійснюють підприємницьку діяльність на території ринка Болградської РССТ. Задачею відвідувань було проведення моніторингу дотримання вимог законодавства про працю: відвідування робочих місць суб’єктів господарювання з метою підтвердження або спростування фактів не здійснення діяльності та державної реєстрації підприємницької діяльності, одночасно із з’ясуванням фактів працевлаштування найманих осіб. За підсумками роботи було встановлено порушення вимог законодавства в деяких об’єктах. Субєктам господарювання було запропоновано усунути порушення та надано термін (тиждень). Ці об’єкти були повторно відвідані. Так, за цей період п’ять фізичних осіб громади пройшли процедуру державної реєстрації, ще деякі – на стадії оформлення. Чотири підприємця оформили трудові відносини зі своїми працівниками та сплатили всі податкові борги, деякі – частково. Ті суб’єкти господарювання, у яких встановлено не відповідальність в організації роботи та не усунули недоліки – були запрошені на засідання.

За результатами засідання робочої групи вирішено продовжувати проводити виїзні засідання згідно Плану заходів.