З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 04.07.2023 09:03

Шановні працівники Національної поліції України!

Ви щоденно сумлінно виконуєте свої професійні обов'язки, протистоячи злочинності, порушенню прав, честі та гідності громадян, несете свою службу у складних умовах війни, роблячи все від вас залежне.
     Від щирого серця вітаю вас з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, успіхів в роботі, мудрості, сил та витримки на вашому складному та важкому шляху служіння Батьківщині.
    Нехай доля відводить від вас, вашої родини та близьких вам людей усі негаразди, даруючи можливість розвитку і реалізації планів, дає наснагу для нових досягнень.

Служіть вірою та правдою Українському народу, продовжуйте робити свій внесок у перемогу,  працювати на благо України та її жителів. Ви - герої для своєї сім'ї, герої для нашої Держави!
     Добробуту, благополуччя, довгих років життя, мирного неба над головою!

Болградський міський голова                 Сергій Димитрієв