В міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.07.2023 11:18

В міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Цього понеділка в Болградській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини в Болградській територіальній громаді під головування заступника Болградського міського голови Ганни Мунтянової.
                На порядку денному було два питання, які стосувались надання висновку про позбавлення батьківських прав жительки громади та встановлення опікунства бабусею над трьома неповнолітніми дітьми у зв'язку з наявністю тривалої хвороби у батьків.
                Начальник служби у справах дітей Болградської МР Марина Мохначева ознайомила присутніх членів комісії з питаннями які підлягали розгляду та докладно довела інформацію по кожному питанню.
                В результаті розгляду заяв комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення матері батьківських прав та призначила опіку над неповнолітніми дітьми, які позбавлені батьківського піклування.