З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ СФЕРИ

Дата: 18.07.2023 10:37

В минулу п'ятницю напередодні професійного свята дня бухгалтера та аудитора на сцені міського будинку культури КЗ «Культури та дозвілля» Болградської міської ради організувало святковий захід з відзначення кращих працівників цієї галузі.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих від російської агресії.

З нагоди професійного свята представників бухгалтерської сфери району та міста привітали начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура, перший заступник начальника Болградської РВА Денис Байлук. З нагоди свята керівництво району нагородили почесним грамотами Болградської районної військової адміністрації та Болградської районної ради найкращих працівників.

Від імені Болградської міської зі словами привітання виступив перший заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов та начальник фінансового управління Болградської міської ради Світлана Вікол, які подякували працівникам бухгалтерської сфери за їх професіоналізм, відданість справі та побажали міцного здоров'я. Почесними грамотами Болградської міської ради також були відмічені найкращі працівники бухгалтерської та аудиторської галузі, які досягли значних здобутків у професійній діяльності.

Протягом заходу артисти та творчі колективи КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради дарували присутнім музичні привітання та виступи.