УВАГА! Оголошується конкурс!

Дата: 27.07.2023 11:18

Болградська міська рада оголошує конкурс  на кращу прибудинкову територію приватного сектора, кращий двір загального користування багатоквартирних будинків та інших суб’єктів господарювання м. Болград, присвяченого до 202-ї річниці  з дня заснування міста Болград.

Учасники конкурсу:

жителі приватного сектору; жителі багатоквартирних будинків та ОСББ; підприємства, організації та установи міста, суб’єкти підприємницької діяльності.

Номінації:

- краща прибудинкова територія в приватному секторі;
- краща квартальна територія приватного сектора;
- кращий двір загального користування багатоквартирних будинків;
- дитячий ігровий та/або спортивний майданчик;
- кращий благоустрій об’єкта підприємницької діяльності, підприємств, організації та установ м. Болград.

Критерії оцінювання:

творчий підхід до благоустрою та озеленення прилеглої території, наявність доглянутих зелених насаджень, квітників, елементів благоустрою (альтанки, лавки тощо), таблички з номером будинку, очищення та побілка бордюрів, відсутність випадкового сміття, наявність справних урн.

Заяви на участь в Конкурсі подаються до 10.08.2023 р. в Болградську міську раду за адресом  вул. Терещенка, 65, або на поштову скриньку miskarada  @bolgrad.odessa.gov.ua

Чекаємо на Вашу активну участь.

Телефон для довідок : 4-11-63
 Інспекція з благоустрою Болградської міської ради.