ЗАВТРА В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ

Дата: 28.07.2023 16:52

Відповідне розпорядження підписав Болградський міський голова Сергій Димитрієв у зв’язку із загибеллю підчас виконання бойового завдання військовослужбовця підрозділу морської піхоти Лазарєва Григорія.

«На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ и організацій незалежно від форм власності», - йдеться в розпорядженні.

Також забороняється проведення розважально-концертних заходів на території громади, звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Зазначимо, что прощання з загиблим Захисником відбудеться завтра, 29 липня в Болграді.

З 09.00 до 10.30 години у будинку загиблого по вул. Перемога, 11 пройде церемонія прощання.

З 11.00 - 13.00 години у Будинку прощання по вул. Поштова відбудеться церемонія прощання та відспівування загиблого військовослужбовця.

Утворити живий коридор шани на останньому шляху нашого Героя всі небайдужі мешканці громади можуть о 13.00 від Будинку Прощання по вул. Поштова до міського кладовища, де відбудеться церемонія поховання.