ВІН БУВ ОДНИМ ІЗ ПЕРШИХ, ХТО СТАВ НА ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ: У БОЛГРАДІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ ГРИГОРІЯ ЛАЗАРЄВА

Дата: 29.07.2023 17:18

Уродженцю Болграда, випускнику Болградської школи №3, військовослужбовцю підрозділу морської піхоти Григорію Лазарєву вже назавжди буде 51. Його життя безжально обірвали російські окупанти 20 липня 2023 року на Донецькому напрямку, де Григорій мужньо захищав свободу своєї країни, своєї громади, родини та мирного майбутнього.

Сьогодні жителі Болграда провели свого Героя в останню путь, стоячи навколішки, з вдячністю в серці.

«З початком війни він був одним із перших, хто став на захист нашої держави. Не вистачить слів, щоб висловити співчуття рідним і близьким з приводу втрати такого гарного хлопця – Героя з великої літери…», - вручаючи прапор вдові загиблого Захисника та свого товариша по службі, зазначив начальник групи морально-психологічного забезпечення Болградського РТЦК та СД, майор Віталій Невечеря.

«На цьому тижні до нас знову прийшла сумна звістка про загибель українського воїна, мешканця Болграда Григорія Лазарєва. Від імені Болградської міської ради, її виконавчого комітету, та собі особисто висловлюю щирі співчуття сім'ї, родичам, близьким та друзям щодо важкої втрати нашого земляка та героя – Григорія Лазарєва»,- підкреслив у своєму слові Сергій Димитрієв.

Зі словами щирої скорботи до присутніх також звернулися голова Болградської РВА Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та керівник Болградської районної спілки ветеранів АТО Іван Бодлєв.

Поховали Григорія Лазарєва з військовими почестями на Болградському цвинтарі.

Вічний спокій Захиснику та наш низький уклін йому!