Дата: 31.07.2023 15:42

Болградська міська рада запрошує громадськість на навчання з підготовки проектів громадського бюджету на 2024 рік.

Болградська міська рада запрошує депутатів Болградської міської ради, громадських активістів і небайдужих жителів громади пройти навчання з підготовки проектів на громадський бюджет.
Громадський бюджет у Болградській ОТГ запроваджений у цьому  році, і тепер жителі можуть подавати свої проекти змін у громаді, які будуть втілені місцевою владою, якщо наберуть необхідну кількість голосів.
Під час навчання потенційні учасники дізнаються більше про сам інструмент громадського бюджету, вимоги до проектів та підготовку документів для успішного проходження технічного відбору.
   Навчання відбудеться 01 серпня 2023 року о 09.00 за адресою м. Болград, вул. Терещенко, 65.

Детальніше про інструмент Громадського бюджету можна дізнатись на сайті громади за посиланням.