Дата: 01.08.2023 16:01

Сказ — це невиліковне вірусне захворювання, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин.
І ефективний спосіб профілактики сказу є вакцинація, що є обов'язковою для всіх собак і кішок.

Вакцинувати тварин проти сказу обов'язок кожного власника.

Подбайте про здоров’я свого чотирилапого улюбленця – зробіть безкоштовне щеплення у державній лікарні ветеринарної медицини Держпродспоживслужби!

Пам’ятайте, сказ вилікувати не можна, його можна тільки попередити! Вакцинація – рятує життя!

Всупереч домислів щеплення проти сказу абсолютно безпечно і ніякого впливу на ріст і розвиток тварини не має.

Сказ тварин можна попередити. Найдієвиший спосіб – це вакцинація!

Щеплення проти сказу можна зробити будь де, в Україні розгалужена мережа як приватних ліцензійних, так і державних установ.

Але саме у державній установи є можливість застосовувати безкоштовну вакцину проти сказу.

Щеплення потрібно проводити щорічно.

Ваш домашній улюбленець пригнічений, проявляється аномальна поведінка, ховається по кутках і є підозра на сказ – у спільній із EU4SaferFood (https://www.facebook.com/eu4saferfood) інфографіці розповідаємо про наступні кроки.

Спільно боремось зі сказом тварин –
щорічно вакцинуйте своїх тварин!

Детальніше у спільній із європейським проєктом EU4SaferFood (https://www.facebook.com/eu4saferfood) інфографіці - як виглядає вакцина і як здійснюється пероральна кампанія у період воєнного стану.

#EndRabies #ПокладемоКрайСказу #endrabiestogether #ПокладемоКрайСказуРазом #сказ #ЩорічнеЩеплення_ПротиСказуТварин #вакцинація_проти_сказу #ЩорічнеЩепленняТварин