В БОЛГРАДІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МІСТА

Дата: 03.08.2023 14:54

Силами працівників КП «Горводоканал» та Інспекції с благоустрою Болградської міської ради активно ведеться комплексне очищення вулиць міста.

Як розповів начальник Інспекції з благоустрою Костянтин Дімов, зараз  усі роботи проводяться у рамках підготовки до 202-ї річниці заснування міста Болград, яке відзначається 25 серпня.

«Закликаю мешканців нашого міста також навести порядок поряд зі своїми домівками та підприємствами. А ще хочу нагадати давню істину – чисто не там де вбирають, а там, де не смітять. Якщо є потреба в сміттєвому контейнеру, будь ласка, звертайтесь до КП «Горводоканал» або в Інспекцію з благоустрою. Доставимо безплатно», - зазначив Костянтин Дімов.