БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ТРЕТЬОМУ ЗАХОДІ ВІДНОВЛЕННЯ ОДЕЩИНИ

Дата: 07.08.2023 10:06

Болградський міський голова Сергій Димитрієв та головний спеціаліст сектору міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради Серафім Савченко взяли участь у Форумі «Транспорт. Логістика. Інфраструктура», який відбувся в Одесі.

На заході були присутні 20 спікерів та 180 учасників офлайн.

Головна тема Форуму - відновлення та розвиток транспортної системи, логістики, та інфраструктури, що надалі ляжуть в основу Стратегії розвитку та відновлення Одеського регіону.

Три дискусійні панелі Форуму були присвячені таким темам:

Транспортна інфраструктура як важливий елемент розвитку економіки

Стратегії майбутнього: Конструктивне з’єднання – Критична і соціальна інфраструктура

Сучасна прикордонна інфраструктура – запорука розвитку Одещини

Всі присутні на заході стали свідками історичної події: презентації поштової марки «Винищувачі зла» від Укрпошти. Новий поштовий випуск присвячено бойовим літакам-винищувачам F-16, які потрібні ЗСУ в боротьбі з ворогом та в захисті українського неба від ракет агресора.

Форум «Транспорт. Логістика. Інфраструктура» організовано Агенцією регіонального розвитку Одеської областіUSAID HOVERLA, Міністерством відновлення, Одеською обласною державною адміністрацією,  Одеською обласною радою.

Нагадаємо, що в квітні та липні цього року представники Болградської міської ради взяли участь в попередніх форумах на тему «Безпека. Інтеграція. Потенціал» та «Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація».