Громадський бюджет Болградської міської ради

Дата: 10.08.2023 11:09

Громадський бюджет або бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

З моменту впровадження Громадського бюджету в територіальних громадах, які вже почали процес використання цього інструменту, були вдало запроваджені ініціативи місцевих жителів та втілені в життя різноманітні соціальні проекти.

За посиланнями ви можете ознайомитись з Нормативними документи або якщо ви вже готові подати свій проект перейдіть за посиланням Громадський бюджет Болградської міської ради.