ПЕРЕЛІК рішень виконавчого комітету Болградської міської ради VІII скликання, включених в протокол № 22

Дата: 14.06.2023 10:51

П Е Р Е Л І К

рішень  виконавчого  комітету  Болградської
міської ради VІII скликання, включених в  протокол  № 22

Найменування рішення

рішення

Рішення

1.

Про визначення  суб’єкта  реєстрації  Реєстру надавачів  та  отримувачів  соціальних  послуг Болградської  територіальної  громади

1.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Болградської міської ради від 24.05.2023 р. № 161 «Про безкоштовну видачу внутрішньо переміщеним особам у зв’язку із введенням воєнного стану, які зареєстровані в Болградській територіальний громаді та  мешканцям Болградської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах безоплатної гуманітарної допомоги (харчовий набір)»

1.

Про затвердження висновку Органу  опіки  та піклування щодо недоцільності призначення опікуна над Івашко Ігорем Миколайовичем, 26.09.1978 р. н.