УЧНІ ЩЕ ОДНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ У БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗМОЖУТЬ ЗДОБУВАТИ ЗНАННЯ В ОЧНОМУ РЕЖИМІ

Дата: 17.08.2023 14:41

Днями Болградський міський голова ознайомився з перебігом ремонтних робіт у підвальному приміщенні на Інзівській, 130 (колишній Будинок офіцерів), де місяць тому розпочалося облаштування укриття для сусіднього Болградського ліцею №2. У разі повітряної тривоги у ньому зможуть перебувати 150 людей.

«Це дозволить максимальну кількість учнів охопити очним навчанням у новому навчальному році», - розповів Сергій Димитрієв, висловивши задоволення якістю облаштування, що проводиться.

Нагадаємо, минулого року учні та педколектив Болградського ліцею №2 вимушено було проводити навчальний процес у змішаному і позмінному режимі, томущо укриття, яке було на території закладу, вміщало в себе лише трохи більше сотні людей. Тоді Болградським міським головою було поставлено завдання вирішити цю проблему.

«Ми й надалі робитимемо все, щоб забезпечити безпеку всіх учасників освітнього процесу Болградської громади», - наголосив Сергій Димитрієв.