Дата: 17.08.2023 09:07

Впливайте на місцеву бюджетну політику – НАДАЙТЕ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ В 2024 РОЦІ!

Приймаються пропозиції по формуванню бюджету Болградської міської територіальної громади на 2024 рік.

Кожен житель Болградської міської громади може внести пропозиції в довільній формі чітко та конкретно сформульовані, які на його думку мають бути враховані в бюджеті 2024 року.

Заздалегідь дуже вдячні за Ваш час і зусилля, які Ви присвятили на заповнення анкети.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті бюджетною комісією при підготовці проєкту бюджету Болградської міської ради на 2024 рік, а також результати цього розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Заповнити анкету щодо пропозицій можливо за посиланням, або за QR- кодом: https://docs.google.com/.../13XTTeYcpGCPdMgaGRTCv.../edit

Пропозиції приймаються до 01 жовтня 2023 року