ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 09:15

Шановні жителі Болградської громади та гості міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора!

Державний прапор – є символом нашої незалежної Батьківщини, він – втілення національної єдності, честі та гідності.

Під ним багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Як бережуть і шанують наші захисники та захисниці, що мужньо доводять загарбникам - наша держава і наша суверенність непорушні, ми переможемо. Запорукою цьому буде наша національна єдність.

Пам’ятаємо та вшановуємо усіх Героїв, які поклали свої життя за Україну. Вічна пам'ять їм, честь і слава!

Відродили державність, відновили незалежність, захистимо свободу України!

З нагоди свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги  на довгі роки. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ