ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ДИМИТРІЄВА З 202-Ю РІЧНИЦЄЮ ЗАСНУВАННЯ МІСТА БОЛГРАД

Дата: 25.08.2023 09:16

Шановні мешканці Болграда та Болградської громади!

Щиро вітаю вас з Днем народження нашого міста, якому сьогодні виповнюється двісті два роки.

Це свято для всіх, хто тут народився, хто приїхав одного разу й залишився назавжди, хто живе чи працює в ньому.

Зараз ми живемо у складний час, тому нам так важливо бути єдиними, вміти чути один одного, підтримувати та досягати бажаної мети.

Я ціную активну громадянську позицію наших мешканців,  і впевнений, що разом ми подолаємо всі негаразди, пов’язані з агресією ворога.

Дякую всім вам за небайдужість до долі Болграда, тим, хто робить життя на краще. Окрема подяка представникам старшого покоління – нашим мудрим наставникам,  і молоді - за її енергію і бажання розвивати місто та громаду.

Щира подяка колективам, благодійникам і жителям за всі добрі справи, спрямовані на підтримку наших захисників.

Особлива вдячність и шана тим болградцям, які самовіддано боронять рідну землю від ворогів. Наша велика пошана - полеглим Героям.

Нажаль, сьогодні війна в країні ще триває, тому ми не святкуємо День народження Болграда так урочисто та масштабна, як у минулі роки. Але ми впевнені: Україна перемагає, і Україна переможе!

З нагоди Дня міста бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди. Нехай Болград - наш спільний дім, з кожним роком ще більше розвивається і квітне – під мирним небом України!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ