ФОТО ОДНОГО ДНЯ: МИ ПАМ'ЯТАЄМО ТА ПИШАЄМОСЯ ТИМ, ЩО МИ – УКРАЇНЦІ

Дата: 24.08.2023 14:20

Покладання квітів до Меморіалу Слави на центральній площі Болграда у День незалежності України – давня традиція. А цього року ще більше поєднала людей, які з квітами в руках прийшли сюди, щоб покласти їх до Меморіалу Слави та вшанувати хвилиною мовчання пам'ять героїв, які загинули за свободу та незалежність України.

У церемонії покладання взяли участь голова Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко, заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкаровський, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, Болградський міський голова Сергій Димитрієв. А також вчителі, вихователі, учні навчальних закладів та вихованці дошкільних закладів Болградської громади з батьками, громадськість міста.

Ми пам'ятаємо та пишаємося тим, що ми українці, ми вдячні за мужність та героїзм нашим захисникам - читалася в очах кожного з них.