ФОТО ОДНОГО ДНЯ: НЕ ЗАБУДЕМО, НЕ ПРОБАЧИМО….

Дата: 24.08.2023 15:20

На жаль, 32-а річниця Незалежності України затьмарена ще більшою гіркотою та болем від непоправної втрати наших земляків, які загинули за свободу своєї батьківщини у розквіті життєвих сил.

Що ми можемо зробити, щоб полегшити цей біль? Пам'ятати, хоч би як було боляче. Молитися за упокій душ тепер уже небесних воїнів.

З цією метою на День Незалежності Україна, за ініціативою Болградської міської ради, у Спасо-Преображенському соборі відбувся молебень пам'яті загиблих захисників – мешканців міста.

Панахида, яку провели священники, об'єднала під склепіннями храму різних людей – представників влади та рідних загиблих. Об'єднала скорботою та водночас подякою за виявлені мужність, сміливість та патріотизм синів, чоловіків, батьків.

Після заупокійної служби Болградський міський голова Сергій Димитрієв та представники апарату міської ради разом із родичами похованих на болградському цвинтарі захисників відвідали кожну з п'ятнадцяти могил, щоб віддати шану загиблим Героям.

Ми пам'ятаємо, ми - не пробачимо….