СЕРГІЙ ДИМИТРІЄВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Дата: 30.08.2023 10:17

Вчора в місті Одеса за участю голови Національної служби здоров’я України Наталії Гусак, першого заступника начальника Одеської обласної військової адміністрації Бориса Волошенкова, в.о.директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дениса Чорного відбулась зустріч з головами територіальних громад - власниками закладів охорони здоров’я Одеської області та головами районних державних адміністрацій.

У заході взяли участь начальник Болградської РВА Михайло Шарафаненко, Болградський міський голова Сергій Димитрієв, його перший заступник Андрій Гарвалов та голови інших громад Болградського району, які є власниками закладів охорони здоров’я.

Темами зустрічі стали аналітичні звіти НСЗУ як інструменту у формуванні ефективних управлінських рішень для засновників та керівників закладів охорони здоров’я, програма «Доступні ліки» в Одеському регіоні, реабілітація у сфері охорони здоров’я, а також пакети, які передбачають послуги реабілітації за Програмою медичних гарантій.

За інформацією Болградської РВА