ДВІСТІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ З БЮДЖЕТУ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ БУДЕ НАПРАВЛЕНО ДО БЮДЖЕТУ ЧОРНОБАЇВСЬКОЇ ТГ: З ЯКОЮ МЕТОЮ

Дата: 05.09.2023 16:12

Таке рішення вчора ухвалили депутати Болградської міської ради у ході 62-ї сесії.

«Нагадаю, що на початку цього року ми вже з вами направляли такі субвенції - по 100 тисяч гривень - Бородянській селищній ТГ Київської області та Херсонській міській ТГ Херсонської області. Вважаю, що повинні допомогти Й зараз Чорнобаївці, яка також зазнала чималих наслідків війни в Україні», - підкреслив Болградський міський голова Сергій Димитрієв, звернувшись до депутатів перед процедурою голосування.

Таким чином, 200 тисяч гривень будуть спрямовані на відновлення пошкодженого внаслідок бойових дій житла на території Чорнобаївської сільської територіальної громади, придбання водяних насосів, комунальної та іншої необхідної техніки.

Також депутати внесли відповідні зміни до бюджету Болградської громади.