ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ АДМІНІСТРАТОРА ЦНАПу!

Дата: 06.09.2023 10:30

Згідно Указу Президента України від 2021 року 6 вересня відзначається професійне свято – День адміністратора Центрів надання адміністративних послуг.

Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг Болградської міської ради!
Чимала кількість мешканців Болградської громади, інших громад Болградського району та і не тільки, щодня звертається до вас та отримує якісне обслуговування та привітне ставлення.
Дозвольте мені з нагоди професійного свята привітати чудовий колектив Центру надання адміністративних послуг Болградської міської ради!
Бажаю вам постійного розвитку, відповідати найвищим сучасним стандартам в роботі та приносити користь людям!
Зичу міцного здоров’я, витримки, оптимізму, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні, успіхів у нових починаннях! Святкового настрою та нових звершень!

Все буде Україна!

З повагою,