ПІДРУЧНИКИ В КОМП’ЮТЕРІ

Дата: 07.09.2023 10:19

Важлива інформація для всіх учасників освітнього процесу та, зокрема, й для учнів закладів профтехосвіти Одещини!

Хочемо нагадати, що існує Всеукраїнська електронна бібліотека Інституту модернізації змісту освіти.

В цій бібліотеці зібрані електронні версії підручників для 1-11 класів, підручники та навчальні посібники для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, а також різноманітні методичні матеріали, навчальні посібники, в тому числі і для педагогів, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами у форматі pdf. Ви можете ними користуватися абсолютно безкоштовно, якщо маєте таку потребу.

Принагідно дякуємо нашим міжнародним партнерам за друк підручників для 5,6 класів НУШ. Все, чого не вистачає, є у вільному доступі в зазначеній бібліотеці. Всі посилання містяться на сайті Департаменту освіти і науки у розділі “Електронні підручники”: https://osvita.od.gov.ua/elektronni-pidruchnyky/