ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГОГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 09.09.2023 13:10

Шановні вчителі фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху Болградської громади!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту - святом здорових і цілеспрямованих людей, який відзначається щороку у другу суботу вересня!

Дякую за те, що присвятили своє життя великій справі, яка символізує велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту в громаді.

Спорт об’єднує, надихає на досягнення та формує здоровий спосіб життя. Нехай цей День фізичної культури і спорту стане початком нових досягнень та перемог для кожного.

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, успіхів, наполегливості, вдалих стартів, досягнення нових життєвих та спортивних висот!

Нехай фізична активність завжди буде вашим союзником у житті, а спорт – джерелом радості та сили.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити спортивним життям!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ