БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПРОШУЄ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНЬОМУ ДНІ ПРИБИРАННЯ

Дата: 14.09.2023 11:19

Завтра, 15 вересня, в Болграді та селах громади представники структурних підрозділів та установ міської ради, старостатів візьмуть участь у Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day», якій проходить у 24 регіонах країни під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Зазначимо, що у 2023 році Україна таким чином приєднається до цієї екоакції  разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Якщо ви також бажаєте долучитися до акції, приходьте завтра о 9.00 год на одну з трьох локацій в Болграді — парк ім. Пушкіна, колишній воєнний пляж або на берег озера Ялпуг у районі «Шпилю».

В той самий час акція пройде у селах громаді – Оксамитне, Тополине, Владичень, Табаки, Залізничне. Там також приділять увагу прибережним зонам. Саме цім вже сьогодні займаються в селі Виноградівка.

І не забудьте взяти з собою граблі та рукавички. Зробимо наш дім чистіше разом!