ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2023 10:54

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

Ви завжди першими там, де люди потребують допомоги. Тому 17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших. Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, а вже другий рік ще й від наслідків обстрілів ворога.

Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, міцного вам здоров'я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. У час, коли ви бережете людські життя, нехай вас оберігає Господь Бог.

Зі святом вас!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ