ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

Дата: 17.09.2023 11:00

Традиційно в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які своєю щоденною працею піклуються про збереження та примноження лісового багатства – працівники лісового господарства.

Шановні лісівники!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Ваша професія - одна з найважливіших на землі, яка покликана примножувати зелене багатство, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію природи і суспільства.

Висловлюю щиру подяку за наполегливу й самовіддану працю, результати якої мають неоціненне значення для зміцнення нашої громади та держави. Нехай на життєвому шляху вас завжди супроводжує успіх, мир та добро. Міцного вам здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та нових трудових здобутків на благо наших громади, краю та всієї України!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ