СЕРГІЙ ДИМИТРІЄВ РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕСВІТНЬОМУ ДНІ ПРИБИРАННЯ

Дата: 18.09.2023 15:52

Наприкінці минулого робочого тижня Болградська громада приєдналося до Всесвітньої екоакції «World Cleanup Day», яка в цьому році проходить під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

У заході активну участь взяли Болградський міський голова Сергій Димитрієв, представники структурних підрозділів та установ Болградської міської ради та старостати сіл. Всього понад 350 людей, які разом приділили пильну увагу прибиранню узбережжя Ялпуга.

Нагадаємо, Всесвітній день прибирання «Word Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня за участю понад 190 країн Світу.