ЗАТВЕРДЖЕНО НОВІ ТАРИФИ НА ВИВІЗ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ: ЧОМУ ТА СКІЛЬКИ ПРИЙДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

Дата: 21.09.2023 15:54

Вчора на засіданні члени виконавчого комітету Болградської міської ради своїим рішенням скориговали тарифи на надання послуги з управління побутовими відходами, що надаються КП Болградської міської ради «Горводоканал» на території Болградської територіальної громади.

Зазначимо, що востаннє тариф на вивіз сміття, яке здійснює комунальне підприємство Болградської міської ради, переглядалися у лютому 2022 року – ще до початку війни. Але з того часу значно зросли у ціні  складові цього тарифу. А саме: дизпаливо – 208%, рівень мінімальної заробітної плати – на 13%, оливи, мастильні матеріали – на 314%, запчастини – на 108% та гумово-технічні вироби - 246%.

Таким чином, вже з 1 жовтня поточного року за послуги з управління побутовими відходами для житлових будинків приватного сектору  в місяць тариф становитимете 37,90 грн з однієї людини. А власників багатоквартирних будинків (від 2-х до 5-ти поверхів) в місяць доведеться сплачувати 34,58 грн. за одну людину.

Додамо, що, на відміну від зростання вартості складових тарифу на більш ніж 100 %, для абонентів «Горводоканал» він зріс лише на 62%. І це був вимушений крок, щоб підприємство і наділі мало змогу безперебійно працювати надавити послугу з управління побутовими відходами.