ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ

Дата: 25.09.2023 12:00

Так склалось символічно, що свято Позашкілля ми відзначаємо саме восени.

Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і педагоги, працівники позашкільної освіти дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Дорогі працівники позашкільної освіти Болградського центру дитячої та юнацької творчості!

Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Глибока подяка вам за вашу натхненну і самовіддану працю. За ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

Хай щедрою буде доля, оминають життєві негаразди, а серця зігрівають довіра та любов. Натхнення вам, мудрості і терпіння у нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм.

Зі святом!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ