ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ ТА ДНЕМ ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

Дата: 27.09.2023 10:34

Шановні мешканці Болградської громади, працівники туристичної сфери –КЗ "Туристичний інформаційний центр "БОЛГРАД" Болградської міської ради, власникі туристичних локацій, музейні працівникі, керівникі та співробітники готелів – всіх, хто забезпечує повноцінний відпочинок для мешканців громади та відкриває її для туристів з інших регіонів та країн!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

Наш край, з його неповторними краєвидами, багатою історико-культурною спадщиною, безцінними ресурсами та привітними й гостинними людьми, має усі умови для успішного розвитку туристичної індустрії! Адже Болградська громада дійсно унікальна та має великий потенціал!

Бажаю працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, адже саме ваша діяльність значною мірою створює імідж комфортного відпочинку у Болградській громаді, збагачує культуру та економіку громади!

Міцного здоров'я вам та щастя, і скорішого миру в країні. Щоб усю свою творчу енергію ви повною мірою могли б спрямувати задля процвітання нашої громади та збільшення кількості туристів, які обов’язково знайдуть у нас чимало цікавого.

Зі святом!З повагою, Болградський міський голова            Сергій ДИМИТРІЄВ