Болградська міська громада
Одеська область, Болградський район

БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЧЕТВЕРТОМУ ЗАХОДІ ВІДНОВЛЕННЯ ОДЕЩИНИ

Дата: 30.09.2023 11:48
Кількість переглядів: 52

28-29 вересня в Одесі відбувся дводенний захід "Регіональний розвиток. Просторове планування".

Фото без опису

Болградську територіальну громаду представляли: міський голова Сергій Димитрієв, начальник відділу з питань комунальної власності та юридичного забезпечення Болградської міської ради Микола Арнаутов, директор комунальної установи Болградської міської ради "Фонд підтримки підприємництва в Болградському районі Одеської області" Сергій Сахаров, директор ТОВ "Болград Еліос" Віталій Куруч. Від Болградської районної державної адміністрації був присутнім заступник начальника РВА Олександр Іорданов.

Нагадаємо, що в квітні, липні та серпні цього року представники Болградської міської ради взяли участь в попередніх форумах відновлення й післявоєнного розвитку Одеського регіону: «Безпека. Інтеграція. Потенціал",  "Трансформація. Оздоровлення. Реабілітація", "Транспорт.Логістика. Інфраструктура".

На заході "Регіональний розвиток. Просторове планування" були присутні понад 200 осіб: експерти, науковці, представники державної влади та органів місцевого самоврядування, консули і посли різних держав.

Головна тема Форуму - сприяння сталому розвитку Одеського регіону через ефективне просторове планування та залучення громад до стратегічних рішень.

Четвертий форум Відновлення Одещини було розділено на 2 дні. Першого дня було презентовано напрацювання до Стратегії відновлення й розвитку Одеської області та відбулися три дискусійні панелі, які були присвячені таким темам:

- просторове та стратегічне планування територій громад;

- землевпорядне та містобудівне планування;

- зелений курс Одеського регіону;

- інноваційні рішення.

Експерти проекту "Говерла" USAID говорили про свою готовність надати допомогу в створенні Аналітичного порталу області, де буде розміщено інформацію про інвестиційну привабливість Одеського регіону.

Другого дня Агенцією регіонального розвитку та експертами USAID "Говерла" було  проведено дуже цікавий інтенсив для представників громад регіону. Теоретична та практична частини інтенсиву були присвячені комплексному просторовому плануванню, підвищенню ефективного управління  ресурсами, ознайомленню представників громад з останніми законодавчими змінами в сфері комплексного просторового планування.

Посадові особи територіальних громад мали змогу працювати з картами своїх населених пунктів, та наносити на них проектні ідеї в рамках стратегічних пріоритетів розвитку Одеської області:

- інфраструктура та транспорт;

- сільське господарство;

- туризм і культурна спадщина;

- природні ресурси та енергозбереження;

- реабілітація та лікувальні ресурси.

Форум "Регіональний розвиток. Просторове планування" організовано Агенцією регіонального розвитку Одеської області за підтримки USAID HOVERLA, Міністерства відновлення, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень