ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 02.10.2023 15:39

В Болградській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини в Болградській територіальній громаді під голосування заступника Болградського міського голови Ганни Мунтянової.

На порядку денному було шість питань, які стосувались надання висновку про позбавлення батьківських прав жителів громади та розгляду клопотань від Болградськоголіцею № 2 щодо допущення значної кількості пропусків навчальних занять без поважної причини та порушення внутрішнього розпорядку школи.

Начальник служби у справах дітей Болградської міської ради Марина Мохначева ознайомила присутніх членів комісії з питаннями, які підлягали розгляду та докладно довела інформацію по кожному питанню.

В результаті розгляду заяв комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення батьківських прав жителів громади та рішення щодо посилення контролю над сім’ями, в яких діти пропускають заняття без поважної причини