БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА У ЖАЛОБІ: НА ЩИТІ ПОВЕРНУВСЯ ДО ДОМУ ЗАХИСНИК УКРАЇНИ ІВАН САЙТАРЛИ

Дата: 06.10.2023 16:16

21 червня 2023 року, захищаючи територіальну цілісність України, при виконанні бойового завдання на Херсонському напрямку загинув військовослужбовець Болградської громади - молодший сержант Сайтарли Іван Іванович, 06.11.1993 року народження, мешканець с. Владичень.

Він був сміливою і світлою людиною та захищав незалежність України з 2014 року. Нещадна війна забрала у батьків чуйного сина, у коханої дівчини – коханого, у друзів та знайомих – вірного побратима, на якого завжди можна було покластися.
Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.
Церемонія прощання та відспівування з загиблим військовослужбовцем відбудеться 08 жовтня 2023 року в рідному селі Владичень.
Утворити живий коридор шани на останньому шляху нашого Героя, всі небайдужі мешканці громади можуть о 10.00 по вул. Центральна, Дунайська та Тиха.
З 10.00 до 12.45 години у будинку загиблого по вул. Озерна пройде церемонія прощання.
О 13.00 годині в місцевій церкві відбудеться відспівування, у 14.00 годині поховання на кладовищі.
Болградська міська рада висловлює глибокі співчуття сім’ї загиблого Героя.
Вічна слава та світла пам’ять Герою!!!