У НЕДІЛЮ В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИСПУСТЯТЬ ДЕРЖАВНІ ПРАПОРИ ТА ЗАБОРОНЯТЬ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ

Дата: 06.10.2023 16:42

Згідно з розпорядженням Болградського міського голови Сергія Димитрієва від 6 жовтня 2023 року, у неділю, 8 жовтня,  у зв’язку із загибеллю підчас виконання бойового завдання військовослужбовця, уродженця села Владичень Івана Сайтрали, на території Болградської громади оголошено День жалоби.

На знак скорботи за загиблим потрібно приспустити  Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ и організацій незалежно від форм власності.

Також забороняється проведення розважально-концертних заходів на території громади, звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Нагадаємо, прощання з загиблим Захисником відбудеться 8 жовтня у селі Владичень.

Утворити живий коридор шани на останньому шляху нашого Героя, всі небайдужі мешканці громади можуть о 10.00 по вул. Центральна, Дунайська та Тиха.

З 10.00 до 12.45 години у будинку загиблого по вул. Озерна пройде церемонія прощання.

О 13.00 годині в місцевій церкві відбудеться відспівування, у 14.00 годині поховання на кладовищі.