ВІДТЕПЕР БЕЗКОШТОВНО ОТРИМУВАТИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЄ ЦНАП БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, МОЖНА ЗА QR-КОДОМ

Дата: 09.10.2023 10:29

Відповідно до частини 3 статті 5 Закону України «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг» № 1689-IX від 15.07.2021 р., у разі якщо законодавством для отримання публічної (електронної публічної) послуги вимагається подання документів у паперовій формі, такі документи можуть подаватися у формі електронного відображення інформації, що міститься у відповідному документі, засобами інформаційно – телекомунікаційних систем (у тому числі через Єдиний державний веб – портал електронних послуг).

Впровадження Дія QR/Шерінг/валідація по API/Дія в Центрі надання адміністративних послуг Болградської міської ради дозволяє безкоштовно створити QR-код, за яким можна отримувати адміністративні послуги.

Послуга Дія. Шерінг/Дія.QR надає наступні переваги:

оптимізація процесу надання послуг;

дотримання прав громадян на отримання адміністративної послуги;

отримання копій цифрових документів;

підтвердження особи за декілька секунд;

швидкий пошук документів у базі даних.