ДЕКАДА ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ

Дата: 09.10.2023 16:03

З метою підвищення рівня правової культури учнів, недопущення скоєння учнями правопорушень, на минулому тижні головним спеціалістом служби у справах дітей Болградської міської ради Олександрою Шатських проведено профілактичну бесіду на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», яка відбулась на базі Болградського ліцею № 2 Болградської міської ради.

Упродовж зустрічі спеціалістка служби ознайомила дітей: з видами кримінальних злочинів, заходами примусового характеру які використовує суд, з покараннями які можуть бути при вчиненні злочину. Неповнолітні були ознайомлені з докладними діями служби у  справах дітей, коли на обліку у складних життєвих обставинах перебуває неповнолітній, якій був притягнутий до кримінальної відповідальності.