ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З 162-Ю РІЧНИЦЄЮ ЗАСНУВАННЯ СЕЛА ЗАЛІЗНИЧНЕ

Дата: 14.10.2023 11:25

Шановні уродженці та мешканці Залізничного!

Сьогодні виконується 162 роки з дня заснування села Залізничне! Села, яке славиться неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми, своїми Героями!

Клята війна перекреслила радість традиційних святкувань, але для жителів, які народилися в селі, живуть в ньому і люблять свою малу батьківщину, День народження села – це День усвідомлення єдності громади. Адже зараз, як ніколи, ми маємо бути згуртованими та допомагати один одному вистояти і перемогти.

Я вдячний кожному, хто докладав та продовжує докладати зусилля для розвитку та процвітання цього населеного пункту!

На жаль, війна забрала життя наших земляків із Залізничного – Руслана Дунєва, Костянтина Карагеза, Михайла Ялама. Нізкій уклін та щирі співчуття родинам загиблих, сумуємо разом із вами. Світла пам’ять нашім хоробрим героям!
Сьогодні тридцять шість уродженців Залізничного продовжують бороніти Україну від ворога на передовій. Бажаю надійного захисту всім воїнам, які в ці хвилини захищають нас і нашу рідну землю, та скорішого повернення до дому!

Перемога та мир – наші головні мрії. Бажаю, щоб вони скоріше здійснилися. Від щирого серця зичу всім мешканцям Залізничного мирного неба над головою, родинного затишку, любові та спокою у вашій оселі і в нашій рідній Україні! Нехай не буде більше втрат!

З днем народження, Залізничне!

З повгою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ