ВЖЕ ЦІЄЇ СУБОТИ В БОЛГРАДІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «БОЛГРАД-ФЕСТ-2023»

Дата: 19.10.2023 17:41

Сьогодні у Болградській міській раді відбулося останнє засідання організаційного комітету Міжнародного театрального фестивалю «БОЛГРАД-ФЕСТ-2023», під час якого було обговорено важливі моменти заходу.

«Наше завдання полягає в тому, щоб і акторам, і глядачам було комфортно, щоб захід, мета якого – популяризація театрального мистецтва, розкриття талантів, пройшов на належному рівні», - зазначила секретар Болградської міської ради, голова оргкомітету «БОЛГРАД-ФЕСТ-2023» Віра Ніколаєнко.

Нагадаємо, 21 жовтня Болград порине в атмосферу театрального мистецтва.

Акторські трупи із різних країн продемонструють своє мистецтво на 4-х майданчиках Болграда. На двох сценах міста за адресою: Інзовська, 170 та Поштова, 30 можна буде побачити живі вистави акторських труп із сіл Спаське, Кислиця, Кілія, Южний, та зазвичай із нашого Болграда.

Крім того, будуть ще два майданчики з онлайн-трансляцією вистав із міст Рені, Ананьїв, Татарбунари, Кагул (Молдова), Каспичан та Тополовград (Болгарія), Хмельницької, Теплодар, Київ, сіл Первомайське, Кірнички, с. Шелепухи (Черкаська обл.).

Скористайтеся можливістю поринути у магічний театральний світ разом із друзями та сім'ями.

Вхід на вистави вільний.