Почалось голосування за проекти Громадського бюджету 2023

Дата: 30.10.2023 11:00

Болградська міська рада доводить до відому жителів громади, що згідно рішення Болградської міської ради № 1696-VIII від 29.06.2023 року з метою залучення громадськості до питань визначення напрямків використання бюджетних коштів для задоволення потреб мешканців Болградської територіальної громади було розпочато процедуру впровадження Громадського бюджету.

Кожен житель, який проживає та зареєстрований на території Болградської територіальної громади, має можливість брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення населених пунктів громади та/або голосування за них.

Робочою групою з питань громадського бюджету були розглянути та рекомендовані до оприлюднення та голосування в рамках зазначеної процедури  наступні проекти Громадського бюджету, які надійшли до міської ради:

Проект Громадського бюджету Болградської міської територіальної громади:  «Будівництво контактного міні-зоопарку» в місті Болград.

Проект Громадського бюджету Болградської міської територіальної громади «Благоустрій скверу «КУРЧУ» в с. Виноградівка.

Проект Громадського бюджету Болградської міської територіальної громади «Кінотеатр під відкритим небом» в с. Владичень.

Таким чином, згідно процедури розгляду проектів Громадського бюджету у цьому році за рішенням  Робочої групи 30 жовтня 2023 року починається голосування мешканців громади в підтримку наданих проектів. Голосування триватиме до 08 листопада 2023 року.

Голосування буде проходити в пунктах голосування,  розташованих на території громади:
м. Болград, вул. Шпитальна, 45 (адмінбудівля міської ради);
м. Болград, вул. Інзовська, 163 (відділ освіти міської ради);
с. Владичень, вул. Центральна, 37 (старостат);

с. Виноградівка, вул. І.Банєва, 69 (старостат);
с. Табаки, вул. Болградська, 143 (старостат)
с. Залізничне, вул. Бессарабська, 90/а (старостат)
с. Оксамитне та с. Тополине,  с. Оксамитне, вул. Сергія Манулова, 10 (старостат)

Взяти участь у голосуванні можуть громадяни України яким виповнилось 14 років та вони зареєстровані у Болградській територіальній громаді (при собі обов'язково мати паспорт та дійсну реєстрацію місця реєстрації проживання).

Проголосувати за проекти можна також у онлайн режимі на офіційному сайті  Болградської міської ради за посиланням: Громадський бюджет 2023.

Просимо усіх небайдужих мешканців нашої громади взяти активну участь у розгляді проектів та долучитись до їх підтримки шляхом голосування.

Болградська міська рада