МІЖНАРОДНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “БОЛГРАД-ФЕСТ 2023”: ПІДБИТО ПІДСУМКИ

Дата: 01.11.2023 15:13

21 жовтня у Болграді відбувся міжнародний театральний фестиваль “Болград-Фест 2023”, частиною якого стали 186 учасників з 18-ти аматорських колективів будинків та центрів  культури,  театральних студій України, Болгарії та Молдови.

Фестиваль організований у рамках реалізації проєкту «Розвиток та зміцнення культурних та духовних цінностей жителів міста Болград через творчість та мультинаціональну синергію» між Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія та Болградською міською радою.

Про це учасникам заходу будуть нагадувати отримані нагороди, безліч світлин та відео-ролик, у якому увічнено яскраві події Міжнародного театрального фестивалю «БОЛГРАД-ФЕСТ 2023» та який ми сьогодні представляємо до вашої уваги.