ВЧОРА В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Дата: 02.11.2023 12:56

Про це у ході апаратної наради при Болградському міському голові повідомила очильниця відділу освіти Болградської міської ради Ірина Гончарова.

«З першого листопада почався опалювальний сезон у всіх дошкільних закладах громади згідно відповідного розпорядження голови Болградської районної віськової адміністрації  та відповідних норм санітарного регламенту про температурний режим», - зазначила Ірина Гончарова.

Таким чином, вже другий день як працюють системи опалювання в п’яти окремих дитячих садках та двох дошкільних закладах, що входять до складу ліцеїв в селах Оксамитне та Владичень.

«Щодо навчальних закладів громади, то в них опалювальний сезон також почнеться відповідно з нормами санрегламенту для цих установ», - додала керівниця відділу освіти Болградської міської ради.